Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jeżeli Twój dom czy mieszkanie uległo zalaniu, zniszczeniu przez pożar lub uszkodzeniu przez wiatr – nawałnicę, sprawdź, czy i w jakiej wysokości przysługuje Ci odszkodowanie. Naprawa dachu, osuszanie wnętrz czy malowanie musi odbyć się jak najszybciej. Dzięki doświadczeniu, zdobytej przez lata wiedzy, wsparciu rzeczoznawców oraz kancelarii radców prawnych, jesteśmy w stanie Ci pomóc i w krótkim czasie uzyskać od ubezpieczyciela należne Ci środki.

Zadzwoń do nas pod numer 504-024-117 i porozmawiaj z nami o tym co się stało. Rozmowy z nami są poufne, a my odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące roszczeń z tytułu wypadku.

Kiedy możesz uzyskać odszkodowanie za uszkodzenia powstałe w Twoim domu albo mieszkaniu?

Najczęstsze zdarzenia to:

 • pożar,
 • zalanie związane z awarią,
 • zalanie spowodowane czynnikami zewnętrznymi takimi jak powódź, czy deszcze nawalne,
 • uszkodzenia powstałe w związku silnym wiatrem – zerwanie dachu czy uszkodzenia elewacji,
 • włamanie i związane z tym uszkodzenia drzwi, zamków i okien.

Jeżeli ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania za koszty przywrócenia Twojego domu czy mieszkania do stanu sprzed szkody albo jeżeli podejrzewasz, że wypłacona kwota jest za niska, zgłoś się do nas! Zajmiemy się Twoją sprawą. Przeanalizujemy sytuację, podpowiemy najlepsze rozwiązanie, a przede wszystkim odzyskamy Twoje pieniądze.

Jakie roszczenia Ci przysługują?

Odszkodowanie za szkodę spowodowaną:

 • pożarem,
 • zalaniem spowodowanym awarią,
 • zalaniem w związku z deszczem nawalnym lub wichurą,
 • uszkodzenia powstałe w związku z włamaniem.

Czego potrzebuję do zgłoszenia szkody? 

Do zgłoszenia szkody potrzebne są zwykle zdjęcia ją dokumentujące, protokoły i opinie rzeczoznawców (jeśli takie posiadasz), rachunki, faktury czy paragony potwierdzające zarówno poprzednie remonty jak i te dokonane już po szkodzie.

Przyczyny uszkodzenia budynku lub mieszkania widoczne są zwykle gołym okiem. Trudno jednak samemu oszacować dokładną wartość szkody, a tym bardziej dokonać pełnego remontu, kiedy ubezpieczyciel odmawia wypłaty należnego odszkodowania. Dlatego właśnie korzystamy z wiedzy naszych specjalistów i rzeczoznawców, którzy precyzyjnie określą wartość szkody i kwotę jaką powinien Ci wypłacić ubezpieczyciel. Radcy prawni, posiadający bogate doświadczenie skontaktują się z ubezpieczycielem i w razie potrzeby poprowadzą spór przed sądem.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jakie roszczenia przysługują Ci w związku z powstałą szkodą, prześlij nam dokumentację, a my bezpłatnie określimy jej rozmiar i wskażemy Ci jakiej kwoty możesz się domagać.

Sylwetka mecenasa

Łukasz Gil

Skuteczny prawnik, sprawny menadżer oraz partner kancelarii, specjalizujący się w sprawach odszkodowawczych oraz w prowadzeniu procesów karnych. Kieruje zespołem prawników oraz koordynuje ich współpracą z doświadczonymi rzeczoznawcami i biegłymi. W ten sposób skutecznie i całościowo rozwiązuje problemy klientów oraz uzyskuje wysokie odszkodowania.

Jak mogę zgłosić szkodę?

Zgłoszenie szkody ubezpieczycielowi zajmuje zwykle kilkanaście minut. Warto się do niego przygotować i przedłożyć ubezpieczycielowi wszystkie niezbędne dokumenty wraz z dokładnym opisem zdarzenia. Należy jednak pamiętać, że na uzyskanie odszkodowania masz rok od powstania szkody. Jedynie w wyjątkowych przypadkach termin ten wynosi 3 lata.

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

 • Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę
 • Pomożemy zgromadzić dokumenty niezbędne w sprawie
 • Przygotujemy opinie rzeczoznawcze w sprawie
 • Ustalimy roszczeń w jakiej wysokości możesz dochodzić
 • Reprezentujemy klienta w postępowaniu karnym przed Policją, Prokuraturą i sądami oraz w postępowaniu cywilnym związanym z dochodzeniem odszkodowania

Skontaktuj się z nami