Skip to content Skip to footer

Dbamy o to, abyś otrzymał uczciwe odszkodowanie.

Po wypadku masz prawo do różnych świadczeń, w tym odszkodowania, zadośćuczynienia i renty. Nie jesteś pewien, jak uzyskać wszystkie należne Ci środki? Zobacz, w jaki sposób możemy Ci pomóc!

O Nas

Kancelaria Xaltum Radców Prawnych Barczak Rozpara spółka komandytowa to zespół doświadczonych prawników, którzy rozpoczęli swoją misję w 2010 roku. Nasza specjalizacja obejmuje kompleksowe wsparcie klientów w trudnych sporach z ubezpieczycielami oraz instytucjami finansowymi. Głównym obszarem naszej działalności jest prowadzenie postępowań mających na celu uzyskanie sprawiedliwego odszkodowania od firm ubezpieczeniowych w związku z wszelkimi stratami.

Czy miałeś nieszczęśliwy wypadek?

WYPADEK KOMUNIKACYJNY

Jeśli ucierpiałeś w wyniku działań innego kierowcy, masz prawo do odszkodowania oraz zwrotu kosztów związanych z leczeniem i rehabilitacją, nawet jeśli podróżowałeś jako pasażer.

WYPADEK W PRACY

Jeśli doznałeś obrażeń w wyniku wypadku przy pracy, prawdopodobnie przysługuje Ci odszkodowanie. Czy otrzymałeś już odszkodowanie niższe niż się należy?

BŁĄD MEDYCZNY

Jeśli doświadczyłeś błędnej diagnozy, niewłaściwego leczenia, takiego jak nieprawidłowe operacje czy zabiegi chirurgii plastycznej, lub zakażeń szpitalnych, to jesteśmy tu, by Ci pomóc. Skontaktuj się z nami.

WYPADEK W ROLNICTWIE

Jeśli miałeś wypadek podczas pracy na gospodarstwie rolnym, istnieje szansa na uzyskanie odszkodowania z ubezpieczenia OC Rolnika. Zobacz, co możesz zyskać.

Jak działamy

Skontaktuj się z nami

Darmowa analiza sprawy

Kompletujemy dokumentację

Zgłaszamy roszczenia do ubezpieczyciela

Opinie

Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę

Odszkodowania od ubezpieczycieli często są obniżane poniżej swojej sprawiedliwej wartości w przypadku poszkodowanych po wypadkach. Nasze doświadczenie w Kancelarii Xaltum Radców Prawnych Barczak Rozpara pozwala nam efektywnie reprezentować interesy klientów i dążyć do uzyskania należnych im odszkodowań. Jeśli masz podobne doświadczenia lub potrzebujesz pomocy, zachęcamy do pozostawienia informacji w poniższym formularzu. 

Chętnie zbadamy Twoją sytuację i sprawdzimy, czy możemy Ci pomóc!

Skontaktuj się z nami